משלוחים והחזרות חינם 054-7936030

השמלה הראשונה שלי ❤

נכתב בתאריך

אני ממש שמחה להציג לעולם את אחד הדברים הכי מרגשים שעשיתי אי פעם - תכירו את השמלה הראשונה שלי!
מזתומרת "הראשונה שלי"? הרי יש לי כבר מלא שמלות, אבל - זו השמלה הראשונה שאני, ממש אני יצרתי. לא ייבוא, לא קניינות, זו שמלה בעיצובי, מהבד הכי נעים שקיים (מיואב, השכן שלי שהוא יבואן של בדים מושלמים) ובתפירה לא פחות ממדהימה (של סשה האלופה).
שמלה שהיא הכי דאטו שיש, מא' ועד ת', מהשלב הרעיוני ועד ללבישה - שמלה מושלמת שתתאים לכל אירוע, צהריים או ערב (שיער מורם, עקבים וקלאץ'? מושלם.) ויחד עם זאת היא גם הכי מושלמת ליום יום באווירת הבוהו שיק (שיער נתנפנף וסנדלים עם שרוכים? מושלם.), או בקיצור - הכי דאטו!
ולמה בכלל עיצבתי אותה? אני הרי בכלל לא יודעת לעצב... אבל משהו ישב לי בראש כבר המון זמן. ניסיתי למצוא את זה בנסיעה האחרונה שלי להונג קונג, אבל פשוט לא מצאתי בשום מקום. הייתי חייבת שתהיה לי איזו שמלה שהיא כאילו-ערב אבל היא לא, שהיא כאילו-אירוע אבל לא בהכרח, שחברה הכי טובה תוכל ללבוש לחתונה של חברה הכי טובה ולרקוד כמו משוגעת ושגם יהיה לה נעים, פשוט חיפשתי משהו שהוא כל הדברים האלה באחד - ולא מצאתי.
אז… פשוט יצרתי את זה. ואני מתרגשת. והנה זה, הדגם הראשון מונח כאן עכשיו ואני מקווה שתעופו על זה כמוני. ורק אזהרה קטנה - אחרי שתמדדי את השמלה הזו, את לא תסכימי להוריד אותה ממך לעולם :)
ממש ממש אוטוטו היא תעלה לרכישה בחנות האונליין, ואתן כמובן מוזמנות להגיע גם למדוד בסטודיו - ועל הדרך להגיד לי "הייייי" ;) 

   

  


פוסט קודם פוסט הבא


0 תגובות


השאירי תגובה

שימי לב, תגובות עוברות בדיקה לפני פרסום

איך תדעי
על הסיילים והפריטים החדשים שלנו?

הזיני את כתובת האימייל שלך בתיבה ולחצי על ״שלחי״

לא, תודה